Przedsiębiorstwo

Jako niemiecki producent w pełni zautomatyzowanych robotów do produkowania płyt CD / DVD z wbudowanymi Systemami drukującymi, podjeliśmy się misji oferować naszym klientom niezawodne i wysokowartościowe roboty do produkcji płyt CD / DVD / Blu-ray, które są w stanie wytrzymać najtrudniejsze warunki.

Po raz pierwszy na "Systems 2004" pokazaliśmy szereg nowych zastosowań, które łączą nasze  oprogramowanie do istniejących struktur Linuksa i optymalizują procesy wewnętrzne do tworzenia płyt CD / DVD. Wraz z naszym partnerem X-NET jesteśmy pionierami w zakresie poszczególnych aplikacji Linux CD / DVD.

W 2009 roku opracowaliśmy pierwszy interfejs DICOM do podłączenia naszych robotów.

Jako jeden z trzech dystrybutorów firmy Epson w Niemczech, szybko zorientowaliśmy się, że seria Epson Discproducer idealnie nadaje się do zastosowania w gabinetach lekarskich i szpitalach.

Dzięki naszym wykwalifikowanym technikom możemy wyjaśnić wszystkie kwestie usług i serwisu w krótkim czasie. Dzięki naszej rozbudowanej sieci, uzyskasz u nas najlepsze ceny na materiały eksploatacyjne takie jak tusz, media i części zamienne.

Od 2012 roku mamy trzy ciekawe rozwiązania w strefie DICOM CD Import i Blu-ray Backup.

Nasza sieć sprzedaży i usług obejmuje obecnie całą Europe, Afryke, Ameryke Południową i Australie.

 

WorldMap

Nasi klienci to radiolodzy, szpitale, centra opieki medycznej jak i stowarzyszenia radiologów i szpitali.

Jeśli jesteś zainteresowany naszym sprzętem i chcesz mieć go pokazanego u nas w Firmie lub u Ciebię na miejscu to nie wahaj się z nami skontaktować.


Łatwy import pacjentów CD do PACS


DICOM CD masowego importu


PACS długoterminowego Archiwum


Najlepszy robot Płonący DICOM

 


ADR AG -
Advanced Digital Research

Ludwig Wagner Str. 19
69168 Wiesloch
Niemcy 

Telefon: +49-6222-9388-0
Fax: +49-6222-9388-50
E-Mail: info@adr-ag.com

Zarejestruj się, aby nasze oferty specjalne:

Name:
Email: